Marka
Części zamienne
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Hydro Vacuum
| gwint wewnętrzny: | DN32 (1¼") |
| rozstaw śrub: | 9 cm |
| długość kołnierza kryzy: | 12 cm |
| szerokość kołnierza: | 8,5 cm |
Cena
150,00 zł
| gwint wewnętrzny: | DN32 (1¼") |
| rozstaw śrub: | 7 cm |
| rozstaw śrub po przekątnej: | 10 cm |
| długość kołnierza kryzy: | 14 cm |
| szerokość kołnierza: | 12,5 cm |