Dostępność
Marka
Zestawy hydroforowe 100L
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
1 382,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jedofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 43 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
792,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
1 292,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | stal nierdzewna |
| króćce: | 1" x 1¼" |
| pojemność zbiornika: | 100l |
Cena
1 089,00 zł
- Pakiet
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirnik: | stal nierdziewna |
| króćce: | 1" x 1" |
| pojemność zbiornika: | 100l |