Cena
Pompy do paliwa
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
755,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króćce: | GW3/4"x 1" |
Cena
880,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | stal |
| króciec: | 1"x1" |
Każdy kierowca wie, że zasilanie swojego auta paliwem nie jest tanim przedsięwzięciem. Ceny paliwa na stacjach benzynowych są bardzo niestabilne i potrafią zmienić się z dnia na dzień. Mimo że pojedyncze cyferki na szyldach stacji benzynowych wyglądają niewinnie to po zatankowaniu pojazdu do pełna pojawia się niezbyt przyjemna kwota. O ile indywidualni kierowcy nie mogą jeszcze tak bardzo narzekać to rolnicy czy przedsiębiorcy zajmujący się dziedziną transportu większość swoich zarobionych pieniędzy muszą inwestować właśnie w zasilanie swoich pojazdów. Wielu z nich decyduje się na odważny krok, czyli kupowanie paliwa nie na stacjach benzynowych tylko hurtowo i przelewanie go później do baku swoich maszyn czy samochodów. W tej procedurze bardzo przydatnym urządzeniem są pompy do paliwa, które szybko i sprawnie przetransportują paliwo z punktu A do B.