Marka
Cena
Pompy do deszczówki
Jest 10 produktów.
Odkryj niezawodne pompy do deszczówki, które pomogą Ci oszczędzać wodę i efektywnie zarządzać zasobami na Twojej działce. Nasze wysokiej jakości urządzenia - samozasysające, głębinowe i zatapialne - są wydajne, łatwe w obsłudze i dostosowane do różnorodnych potrzeb gospodarczych. Zainwestuj w ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się przy podlewaniu ogrodu i innych pracach niewymagających wody pitnej.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
387,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 34 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
442,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 16 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
471,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
447,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 30 m |
| maks. średnica pompy: | 14,8 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
184,00 zł
| moc silnika: | 400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
| maks. średnica pompy: | 25 cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
496,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 92 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
720,00 zł
| moc silnika: | 850W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 35 m |
| maks. średnica pompy: | 15cm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
920,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 20 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Każdy kto posiada własną działkę czy plac powinien zastanowić się nad zakupem pompy do deszczówki. Problem z niedoborami wody na świecie rośnie z dnia na dzień na dużą skalę, dlatego warto zmieniać swój tryb życia na bardziej oszczędny. Czerpanie wody z podziemi czy deszczówek wydaje się bardzo rozsądne, szczególnie, gdy ta woda ma zostać zużyta nie do celów spożywczych a na przykład do podlewania roślin czy trawników. Jeżeli chcesz uwydajnić swoje gospodarstwo koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!