| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Ta automatyczna, monoblokowa pompa zatapialna Multi IP AUTO stanowi niezwykle atrakcyjną propozycję renomowanego producenta pomp – IBO. Model ten nadaje się doskonale do użycia przede wszystkim w zbiornikach wolnostojących, do tłoczenia czystej, zimnej wody, pozbawionej elementów stałych i/lub szlifujących. Za sprawą swojej solidnej i trwałej konstrukcji odnajdzie się w studniach kręgowych lub dużych zbiornikach bez konieczności zastosowania dodatkowych rur osłonowych, co wpływa korzystnie na obniżenie kosztów instalacji.
Model ten stanowi doskonały przykład energooszczędnej pompy łatwej w obsłudze, wyposażonej w specjalną automatykę sterującą pracą pompy, zastępująca stosowany dość powszechnie wyłącznik pływakowy. Wbudowany czujnik przepływu pozwala na automatyczne jej załączenie po odkręceniu źródła wody, a gdy pobór się kończy automatyczne jej wyłączenie. Ponadto producent zastosował w tym modelu zabezpieczenie przed suchobiegiem, jak również przed niechcianym przegrzaniem silnika.
Korpus tej automatycznej pompy zatapialnej IBO z serii IP wykonano z optymalnego połączenia wysokiej jakości materiałów – tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej, co pozwoliło stworzyć model, który będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie niszczących czynników korozyjnych. Oznacza to jedno – bez trudu zastosujesz to urządzenie w miejscach, gdzie panuje wilgoć lub umieścisz je na stałe zanurzone w zbiorniku bez jakichkolwiek szkodliwych następstw.
W tej ergonomicznej konstrukcji ukryto 1kW silnik jednofazowy, który umożliwia pompie osiągnięcie wydajności maksymalnej na poziomie 100l/min oraz wysokości podnoszenia – 40m. Ponadto model ten dostępny jest w naszym sklepie w zestawie z 10 metrowym przewodem zasilającym oraz z króćcem tłocznym umożliwiającym przyłącze o średnicy 1⅟2 cala.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2080 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 6 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj