Lista produktów marki IBO

maksymalna moc pompy: 1,5 kW
napięcie zasilania: 230V
częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
maks. prąd: 12 A
maks. dopuszczalne ciśnienie: 10 bar
Cena 1 394,00 zł
maksymalna moc pompy: 1,5 kW
napięcie zasilania: 400V
częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
maks. prąd: 4,3 A
maks. dopuszczalne ciśnienie: 9 bar
maks. temperatura cieczy: 40ºC

maksymalna moc pompy: 2,2 kW
napięcie zasilania: 400V
częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
maks. prąd: 6,1 A
maks. dopuszczalne ciśnienie: 9 bar
maks. temperatura cieczy: 40ºC

maksymalna moc pompy: 4 kW
napięcie zasilania: 400V
częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
maks. prąd: 9,7 A
maks. dopuszczalne ciśnienie: 9 bar
maks. temperatura cieczy: 40ºC
maksymalna moc pompy: 5,5 kW
napięcie zasilania: 400V
częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
maks. prąd: 14 A
maks. dopuszczalne ciśnienie: 9 bar
maks. temperatura cieczy: 40ºC

IBO – co oferuje ta firma?

IBO to polski producent pomp głębinowych, ale też zbiorników hydroforowych, pomp hydroforowych, pomp do ścieków i odwodnień. W naszej ofercie można znaleźć mnóstwo rozmaitych akcesoriów i urządzeń współpracujących z wymienionymi produktami. Są to chociażby sterowniki kontrolery, głowice studzienne, czy elektroniczne wyłączniki ciśnieniowe. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą rozwiązań IBO dostępnych na stronie naszego sklepu.

IBO – długa historia firmy w kilku słowach

Firma IBO rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Dzięki obszernej wiedzy w zakresie techniki pompowej, a także obserwacji problemów eksploatacyjnych, opracowała szereg rozwiązań docenianych już nie tylko przez polskich odbiorców. Produkty te dobrze znane są również na rynkach europejskich. Dziś IBO pompy należą do najchętniej wybieranych pomp głębinowych w Polsce.

Firma cały czas się rozwija pod względem zatrudnienia, sprzedaży oraz oferty produktów. Dzięki współpracy z innymi producentami może oferować także wyroby, których nie byłaby w stanie wyprodukować samodzielnie. W ten sposób IBO zdobywa coraz większą popularność wśród nowych klientów.

Do kogo skierowane są pompy IBO?

IBO specjalizuje się w produkcji pomp do różnych zastosowań. Urządzenia te są przeznaczone do domów i ogrodów. Coraz częściej znajdują także zastosowanie w rolnictwie, zakładach produkcyjnych i usługowych. Szeroki wybór produktów daje możliwość znalezienia wśród nich pomp o oczekiwanych parametrach, odpowiedniej wydajności silnika, a jednocześnie mieszczących się w ograniczeniach budżetowych kupującego.

Dlaczego pompy IBO i pozostałe urządzenia marki to dobry wybór?

Pompy IBO oraz pozostałe urządzenia tej dobrze znanej i cenionej na rynku marki cechują się dobrym stosunkiem wartości i jakości względem ceny. Producent stara się udoskonalać swoje produkty, zarazem podnosząc ich żywotność. Niektóre z nich objął aż 5-letnią gwarancją. To najlepszy dowód na to, że oferuje wyłącznie trwałe i funkcjonalne rozwiązania.

Pompy głębinowe od zawsze cieszące się dużym zainteresowaniem to niewątpliwie seria FX6 – pompy – 6”, FX8 – pompy – 8”, a także FX10 pompy – 10”. Popularnością cieszą się również pompy antypiaskowe IBO o odporności na piasek do 500 g/m3 dla pompy 4SD oraz 250 g/m3 dla serii pomp IBO ITALY – FP4.

U nas na liście chętnie kupowanych pomp tej znanej marki znajdują się między innymi pompy głębinowe, antypiaskowe, ale też basenowe. W asortymencie mamy też wiele innych produktów tej firmy. Zachęcamy zatem do analizy i zakupu. W razie jakichkolwiek trudności z wyborem zapewniamy fachowe wsparcie ze strony naszych doradców.

Instrukcja obsługi i wsparcie serwisu

IBO producent to profesjonalista pod każdym względem. Nie dość, że zapewnia produkty najwyższej jakości, to jednocześnie daje pełne wsparcie w zakresie użytkowania i serwisu tych urządzeń. Żaden klient nie pozostanie sam nawet z najmniejszym problemem technicznym. Zdaniem firmy, zwracając uwagę na kilka podstawowych zasad, można uniknąć wielu problemów z urządzeniem. Dlatego warto się do nich stosować.

O większości zaleceń dotyczących doboru, montażu czy użycia materiałów, producent informuje w kartach katalogowych i gwarancyjnych. Zwiększyć żywotność poszczególnych urządzeń, w tym pomp, może także profesjonalny ich montaż. Dlatego i ta usługa jest dostępna w ofercie producenta. Gdy jednak mimo to dzieje się coś złego z użytkowanym urządzeniem, firma wysyła swoich serwisantów, tak by jak najszybciej wyeliminować ten problem.