| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 12 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
Oferujemy sterownik pompy posiadający wiele trybów operacyjnych, dlatego bardzo dobrze zaadaptuje się do różnych instalacji. Jest to łatwe w użyciu urządzenie kontrolne i zabezpieczające do bezpośredniego podłączenia niemal każdej pompy wodnej, pracującej na trójfazowym silniku o mocy nie przekraczającej 2,2 kW i napięciu zasilania 400V. Sprawdzi się zarówno w pompach głębinowych, powierzchniowych oraz zatapialnych.
Przemiennik częstotliwości IVR-09T IBO 2,2kW/6,1A/400V przystosowane jest do pracy w grupach nawet 6 pomp, a najważniejsze cechy wyróżniające go od innych z tej kategorii to prosta obsługa, kompleksowa ochrona, wieloletnia niezawodność współpracujących pomp i szeroki zakres zastosowania.
Sterownik posiada wiele profesjonalnych zabezpieczeń: przepięciowych, blokowania wirników, przed pracą na sucho, zwarciowych, podnapięciowych i nadprądowych. Nie ma więc konieczności montowania w studni innych sond i czujników. Wbudowana funkcja soft startu pozwala zlikwidować uderzenia hydrauliczne, czyli nagły wzrost ciśnienia przez zatrzymanie lub rozpoczęcie przepływu cieczy.
Przemiennik częstotliwości IVR-09T IBO 2,2kW/6,1A/400V przydaje się zwłaszcza w przypadku potrzeby utrzymania stałego ciśnienia wody w instalacji oraz kontroli i ochrony pojedynczej pompy zarządzającej włączaniem i wyłączaniem przez różne instalacje elektryczne.
Urządzenie znajduje zastosowanie w domach, mieszkaniach, gospodarstwach rolnych oraz domkach rekreacyjnych. Sprawdzi się w zbieraniu i wykorzystywaniu deszczówki, nawadnianiu szklarni, ogrodów i pól, w dystrybucji wody ze studni, czy w urządzeniach przemysłowych.
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 12 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 11 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 25 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10, 16, 25 bar- do wyboru |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 15 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 38 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10, 16, 25 bar- do wyboru |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 1,8 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 0,8 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| podnoszenie maksymalne | 60m |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj