| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 12 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
Oferujemy sterownik pompy posiadający wiele trybów operacyjnych, dlatego bardzo dobrze zaadaptuje się do różnych instalacji. Jest to łatwe w użyciu urządzenie kontrolne i zabezpieczające do bezpośredniego podłączenia niemal każdej pompy wodnej, pracującej na trójfazowym silniku o mocy nie przekraczającej 7,5 kW i napięciu zasilania 400V. Sprawdzi się zarówno w pompach głębinowych, powierzchniowych oraz zatapialnych.
Inteligentny sterownik pompy IVR-09T IBO 7,5kW/18A/400V wyposażony został w szereg zabezpieczeń, które zwiększają żywotność instalacji dzięki większej odporności pompy na uszkodzenie.
Posiada on między inny zabezpieczenie:
• nadprądowe,
• przepięciowe,
• ponadnapięciowe,
• zwarciowe,
• przed zablokowaniem wirników.
Urządzenie przystosowane jest do pracy w grupach nawet 6 pomp, a najważniejsze cechy wyróżniające go od innych z tej kategorii to prosta obsługa, kompleksowa ochrona, wieloletnia niezawodność współpracujących pomp i szeroki zakres zastosowania. Wbudowana funkcja soft startu pozwala zlikwidować uderzenia hydrauliczne, czyli nagły wzrost ciśnienia przez zatrzymanie lub rozpoczęcie przepływu cieczy.
Prąd znamionowy silnika pompy nie może przekraczać wartości 18A. Jeśli potrzebują Państwo sterownika o innych parametrach pracy, prosimy o kontakt.
Inteligentny sterownik pompy IVR-09T IBO 7,5kW/18A/400V przydaje się zwłaszcza w przypadku potrzeby utrzymania stałego ciśnienia wody w instalacji oraz kontroli i ochrony pojedynczej pompy zarządzającej włączaniem i wyłączaniem przez różne instalacje elektryczne.
Urządzenie znajduje zastosowanie w domach, mieszkaniach, gospodarstwach rolnych oraz domkach rekreacyjnych. Sprawdzi się w zbieraniu i wykorzystywaniu deszczówki, nawadnianiu szklarni, ogrodów i pól, w dystrybucji wody ze studni, czy w urządzeniach przemysłowych.
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 12 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 1,8 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 4,3 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 5,5 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 14 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10,5 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj