| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10,5 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
Jednym z czołowych producentów pomp głębinowych na rynku jest firma IBO. W swojej ofercie producent posiada szereg pomp o różnym przeznaczeniu, jak również elementów, przy zastosowaniu których korzystanie z urządzeń do pompowania wody jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Jednym z nich są między innymi falowniki.
Przemiennik częstotliwości IVR-09T to urządzenie pozwalające na kontrolowanie oraz zabezpieczenie pompy. Element napędzany jest za pomocą trójfazowego silnika, przez co zapewnia wysokie osiągi. Przemiennik częstotliwości IVR-09T może być wykorzystywany z pompami:
IVR-09T od producenta IBO generuje 1,1 kW mocy. Największa zaletą sprzętu jest możliwość ustawienia różnych parametrów, dzięki czemu pompa pracuje zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta, przemiennik częstotliwości IVR-09T może być stosowany w określonych warunkach. W pomieszczeniu, w którym będzie zamontowany temperatura nie powinna spadać poniżej -10˚C, nie powinna przekraczać natomiast 40˚C. Dodatkowo ważna jest również odpowiednia wilgotność, zgodnie z informacjami podanymi przez producenta powinna się ona mieścić w przedziale od 20 do 90%. Kluczowa jest także sama temperatura cieczy z jaką urządzenie będzie działało. Ta powinna mieścić się w przedziale od 0˚C do 100˚C.
IVR-09T przeznaczony jest do zbiorników przeponowych, których minimalna objętość wynosi 4 litry. Dużą zaletą urządzenia jest jego poręczny kształt, który pozwala na wygodny i prosty montaż. Wysokość urządzenia to 546 milimetry przy szerokości 306 milimetrów i głębokości 214 milimetrów.
Przemiennik częstotliwości IVR-09T od producenta IBO to urządzenie sprawdzające się idealnie wszędzie tam, gdzie konieczne jest utrzymanie stałego ciśnienia w obwodzie. Sprzęt pozwala na wygodną kontrolę nad pompą przy jednoczesnym jej zabezpieczeniu dzięki automatycznemu uruchamiania oraz wyłączaniu. Przemiennik częstotliwości sprawdzi się idealnie w domkach letniskowych i domach jednorodzinnych. Możliwość podłączenia do falownika mocnej pompy daje wiele możliwości.
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10,5 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 4 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 9,7 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 6,3 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 7,5 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 18 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 12 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj