| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 6,3 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
Urządzenie marki IBO wykonano z uwzględnieniem wielu zabezpieczeń, których głównym zadaniem jest maksymalna ochrona pompy przed awariami. Sprzęt posiada między innymi ochronę przed przepięciami, zwarciem, a także przed wahaniami napięcia w sieci elektrycznej. Producent zadbał również o ochronę przed zablokowaniem wirnika oraz pracą na sucho. Warto podkreślić, że wszystkie wymienione powyżej funkcje zabezpieczające działają bez konieczności instalowania dodatkowych czujników i sond.
Pompa Auto IBO z falownikiem dzięki zintegrowanemu falownikowi, umożliwia utrzymanie ciśnienie w instalacji na stałym poziomie. Przemiennik częstotliwości reguluje prędkość obrotową silnika i ciśnienie w zależności od aktualnego zapotrzebowania na wodę, co przekłada się na niższe zużycie energii elektrycznej i lepszą wydajność pompy. Oszczędności energii elektrycznej sięgają nawet 60% w zależności od sposobu użytkowania pompy i ilości tłoczonej cieczy w ciągu doby.
Opisywany model pompy wyposażony jest w silnik o mocy 800W, zasilany prądem elektrycznym o napięciu 230V. Urządzenie pracuje z wydajnością 50 litrów na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia dochodzi do 60 metrów. Ciśnienie utrzymywane przez pompę wynosi do 6 bar.
Pompa Auto IBO z falownikiem charakteryzuje się prosta obsługą, cichą pracą, wysoką energooszczędnością oraz bezawaryjnym działaniem. Falownik pomaga utrzymać ciśnienie wody w pompie za pomocą zmian prędkości obrotowych silnika. Cały proces odbywa się w pełni automatycznie, dlatego urządzenie działa bezobsługowo. Dodatkowo, wbudowana funkcja soft startu i zatrzymania pracy pompy umożliwia zredukować uderzenia hydrauliczne.
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 6,3 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 4 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 9,7 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 2,2 kW |
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 11,5 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 bar |
| maksymalna moc pompy: | 15 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 38 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10, 16, 25 bar- do wyboru |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| maksymalna moc pompy: | 1,5 kW |
| napięcie zasilania: | 400V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 4,3 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 9 bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj