| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Wydajna pompa zatapialna wyprodukowana przez markę IBO – czołowego producenta w branży pomp wodnych i niezbędnego osprzętu. Model ten zbudowany został z materiałów, które wytrzymają nie tylko niekorzystne warunki środowiskowe, ale będą również odporne na zmiany korozyjne i uszkodzenia mechaniczne. W projekcie zastosowano między innymi żeliwo oraz stal nierdzewną, a doposażenie urządzenia w bardzo mocny silnik elektryczny, przełożyło się na doskonałe parametry pracy.
Pompa zatapialna MWQ 50/3000 IBO 400 V wyposażona jest w trójfazowy silnik o mocy 3 kW. Taki mocny silnik pozwala osiągnąć maksymalną wydajność na poziomie 620 litrów na minutę i 31 metrów maksymalnej wysokości podnoszenia. Parametry te umożliwiają stabilną pracę w warynkach przemysłowych oraz w oczyszczalniach ścieków. W pompie zamontowano napędzający, wielokanałowy wirnik wykonany z stali nierdzewnej, ale model ten zawiera również dodatkowy wirnik zewnętrzny (agitator), który odpowiada za mieszanie i rozbijanie ciężkich osadów. Cecha ta sprawia, że urządzenie nie ma większych problemów z tłoczeniem surowych ścieków, nawet z samego dna zbiornika.
Uzwojenie silnika wykonano w klasie izolacji F, a zamontowane w sprzęcie łożyska to wysokojakościowy produkt japoński NSK. Model ten przystosowany jest do montażu ze stopą sprzęgającą (do kupienia oddzielnie).
Pompa zatapialna MWQ 50/3000 IBO 400 V sprawdzi się do opróżniania przydomowych szamb, odwadniania zalanych piwnic, garaży, rowów melioracyjnych, studzienek kanalizacyjnych, mieszkań i budynków gospodarczych. Sprawdzi się też przy przepompowywaniu wód z jezior, stawów i innych zbiorników. Niezastąpiona wszędzie tam, gdzie wymagana jest bardzo długa i bezawaryjna praca. Niezawodność urządzenia sprawia, że na zakup tego modelu decydują się firmy przemysłowe zajmujące się przepompowywaniem nieczystości. Atrakcyjna cena z kolei doceniana jest przez prywatnych odbiorców i właścicieli gospodarstw rolnych, w których znajduje zastosowanie do przepompowywania gnojowicy, ale również do podlewania upraw rolniczych wodą z rzeki czy stawu.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 4" |
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj