| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
Modele z serii KBFU to zatapialne pompy szlamowe. Oczywiście takie urządzenia muszą być zaprojektowane tak, aby świetnie znosiły pracę w nawet tak trudnych warunkach. Za ten model, jak i inne z tej serii odpowiada marka IBO, a więc firma o długoletnim doświadczeniu na rynku. Dostarcza urządzenia zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i zakładów przemysłowych czy gospodarstw rolniczych. Ma duże doświadczenie i wie, jak spełniać oczekiwania klientów. Oczywiście każdy jest sprzęt, jest także bardzo funkcjonalny, aby odpowiadać na wymagania różnych instalacji. Nie inaczej jest z tymi modelami serii KBFU. Do ich głównych zalet można z pewnością wymienić:
• wysoką trwałość uzyskaną poprzez wykorzystanie solidnych materiałów do produkcji,
• możliwość tłoczenia wody z zawartością piasku, co przekłada się na szerokie zastosowanie,
• wyłącznik pływakowy i użycie podwójnej dławicy mechanicznej.
Ten model może być używany w bardzo wielu miejscach. Sprawdzi się przy odwadnianiu terenów kamieniołomów czy chodników w kopalniach. Będzie też idealnym narzędziem przy wypompowywaniu wody z zalanych pomieszczeń i lokali. Odwadnianie placów budów czy tłoczenie wody ze stawów, jezior i innych zbiorników to kolejne z zastosowań. Tak więc będzie ona przydatna naprawdę w wielu sytuacjach. Została zaprojektowana też tak, aby jej transport i uruchomienie było łatwe i szybkie. Dlatego sprawdzi się też w różnego typy sytuacjach awaryjnych, kiedy wodę trzeba wytłoczyć skądś bardzo szybko. Dzięki wyłącznikowi pływakowemu w przypadku zbyt niskiego poziomu wody wyłączy się. Podwójna dławica mechaniczna sprawia, że jest to sprzęt bardzo szczelny. Na trwałość wpływa także materiał, z jakiego została wykonana. Są to między innymi stal nierdzewna i żeliwo szare. Można więc być spokojnym o wytrzymałość, dlatego też możliwe jest jej używanie w tak niesprzyjających warunkach, jak kopalnie czy kamieniołomy. Ten model ma silnik o mocy 0,45 kW. Jego wydajność maksymalna wynosi 280 litrów na minutę. W przypadku, kiedy wymagają Państwo innych parametrów – mamy także inne modele. Z pewnością parametry któregoś z nich będą właściwe dla tej konkretnej instalacji.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 220 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj