| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Ten model to urządzenie przeznaczone do przepompowywania ścieków czy też odwadniania zalanych pomieszczeń, budynków i różnych lokali. Może też służyć do tłoczenia wód deszczowych i powierzchniowych z jezior, stawów, rzek, czy oczek wodnych. Wszystko to możliwe jest dzięki przemyślanej konstrukcji, za którą odpowiada marka IBO. Jej urządzenia można spotkać w firmach z praktycznie każdej branży, gospodarstwach rolniczych, ale także oczywiście u użytkowników prywatnych. Każdy sprzęt łączy w sobie przemyślany projekt, wieloletnie doświadczenie i rzetelnie wykonanie co daje efekt w postaci funkcjonalnego urządzenia. W przypadku tego modelu można mówić o takich zaletach jak:
• możliwość wykorzystania w wielu różnych instalacjach,
• wyposażenie w wyłącznik pływakowy,
• możliwość podłączenia węża tłocznego w szybki i prosty sposób,
• solidne wykonanie całości.
Oczywiście do takich zastosowań, jak wymienione na początku opisu, potrzeba urządzeń nie tylko funkcjonalnych, ale także trwałych. Takim jest właśnie model WQF 250. Został wykonany z połączenia stali nierdzewnej, żeliwa. Żeby zabezpieczyć silnik przed przegrzaniem, w jego uzwojeniu zamontowano zabezpieczenie termiczne. Zainstalowano też tu wyłącznik pływakowy. Dzięki temu w sytuacji, kiedy poziom wody spadnie zbyt nisko, odcięte zostanie zasilanie od silnika co uchroni go przed awarią. Sam silnik to urządzenie jednofazowe o mocy 0,25 kW. Maksymalna wydajność wynosi 170 litrów na minutę. Całość urządzenia jest niezwykle wygodna w montażu i użytkowaniu. Jeśli więc ktoś szuka sprzętu do przepompowywania ścieków czy wód powierzchniowych, to warto rozważyć ten model – jest bezpieczny, trwały i funkcjonalny.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 205 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | noryl |
| króciec: | 1" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1080 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 3 " |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj