| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Solidna i bezawaryjna pompa marki IBO, której parametry techniczne umożliwiają działania zarówno w prywatnym zakresie, jak i na skalę przemysłową. Wyposażona w szereg usprawnień mających na celu zwiększenie wydajności i wydłużenie żywotności. Seria Big to grupa pomp zatapialnych, przeznaczonych do tłoczenia między innymi ścieków oraz cieczy zawierających ciała stałe o średnicy do 5 cm! Urządzenie charakteryzuje trwałość wykonania, niski pobór prądu, stabilna praca i bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Pompa zatapialna IBO Big 1500 230 V może być wykorzystywana w różnych warunkach. Umożliwia to specjalna konstrukcja części hydraulicznej oraz mocny silnik. Ponadto, producent zastosował w projekcie kilka ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest dwukanałowy wirnik o dużym przelocie, który maksymalnie redukuje możliwość zapchania. Mamy tu również zabezpieczenie termiczne zamontowane w uzwojeniu silnika oraz pływak sterujący, który włącza i wyłącza pompę w zależności od poziomu pompowanej cieczy. Pływak chroni więc sprzęt przed pracą na sucho, mogącą doprowadzić do przegrzania silnika i unieruchomienia pompy. Cała konstrukcja hydrauliki oparta jest na odpornych surowcach, a podstawowym materiałem jest żeliwo, z którego odlano kluczowe elementy.
Opisywany model napędza jednofazowy silnik 230 V o mocy 1500 W. Jednostka odpowiada za utrzymanie odpowiedniego ciśnienie tłoczenia, co pozwala unieść pompowane ścieki na wysokość nawet 14 m. Maksymalna wydajność osiągana przez urządzenie to 650 l/minutę.
Pompa zatapialna IBO Big 1500 230 V do transportowania ścieków, wód powierzchniowych, a także wody deszczowej. Bez problemu może być wykorzystywana w usuwaniu różnego rodzaju osadów ciekłych, co przekłada się na szeroki zakres zastosowań. Sprawdzi się między innymi do pompowania wody z jezior i stawów, odwadniania zalanych pomieszczeń, rowów melioracyjnych, studzienek ściekowych. Inne możliwości to np. pompowanie wody chłodzącej lub technologicznej w instalacjach przemysłowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 830 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj