| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Urządzenie, które pomimo niewielkiego poboru prądu, charakteryzuje się świetnymi parametrami pracy i jest ciekawą alternatywą dla gospodarstw domowych, rolnictwa, firm budowlanych, czy ekip zajmujących się opróżnianiem przydomowych szamb. Główną zaletą modelu jest obecność wysokowydajnego stalowego rozdrabniacza, który skutecznie rozprawia się z ciałami stałymi, organicznymi i bytowymi, obecnymi w pompowanym medium. Korzyścią rozwiązania jest zminimalizowanie ryzyka zapchania oraz poważniejszych awarii, czu unieruchomienia mechanizmu.
Pompa zatapialna Omnigena WQ 750 Pirania 230 V wyposażona jest w jednofazową jednostkę zasilającą, która generuje zaledwie 750 W mocy. Pomimo tego silnik pracuje bardzo efektywnie i stabilnie. Wydajność urządzenia wynosi 250 l/min, a maksymalna wysokość podnoszenia to 16 metrów. W urządzeniu znaleźć można między innymi wyłącznik pływakowy sterujący jego pracą w zależności od poziomu cieczy oraz zabezpieczenie termiczne chroniące przed przegrzaniem, a także wyłącznik nadprądowy, który zabezpiecza pompę przed awarią na skutek blokady systemu rozdrabniającego. Producent dołączył również przewód elektryczny o długości 8 metrów zakończony wtyczką.
Opisywany model to jednowirnikowe urządzenie, które zostało wykonane z wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Korpus pompy oraz nóż rozdrabniający odlane są ze stali nierdzewnej, a wirnik i jego obudowa z żeliwa.
Pompa zatapialna Omnigena WQ 750 Pirania 230 V wyróżnia się szerokim zakresem zastosowań. Energooszczędny, ale niezawodny, silnik, wytrzymała hydraulika oraz specjalny system rozdrabniający to cechy, które sprawdzą się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle czy rolnictwie. Pompa przeznaczona jest do tłoczenia ścieków, osadów, gnojowicy, wody technologicznej i innych cieczy nieagresywnych chemicznie i niewybuchowych. Idealna do miejsc, w których brakuje sprawnego systemu kanalizacji.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 26 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj