| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Opisywany tu model to zatapialna pompa marki Omnigena. Ten dostawca sprzętu pompowego ma w swojej ofercie urządzenia, które są chętnie wykorzystywane przez zakłady przemysłowe, gospodarstwa rolnicze, wiele firm i instytucji, a także osoby prywatne. Wszędzie tam służą różnym zastosowaniom, jednak za każdym razem znakomicie sprawdzają się w swojej funkcji. Ten model może służyć do pompowania czystej i zimnej wody, deszczowej oraz szarej, zawierającej zanieczyszczenia organiczne, których średnica nie przekracza 5 mm. Do jej zalet można zaliczyć:
• możliwość podłączenia urządzenia sterującego SMART,
• konstrukcja z wytrzymałych materiałów,
• przemyślany projekt.
W sprzęcie, które przeznaczony jest do pracy w trudnych warunkach, ważna jest trwałość, na którą wpływ mają rozwiązania konstrukcyjne. W przypadku tego modelu połączono aluminium, stal nierdzewną i żeliwo. Można więc być pewnym, że urządzenie będzie wysoce odporne na uszkodzenia czy różne czynniki. Żeby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo korzystania, a jednocześnie je sobie ułatwić, warto wyposażyć ten model w urządzenie sterujące SMART. Specjalna konstrukcja wirnika pozwala na tłoczenie ciał stałych organicznego pochodzenia o maksymalnej średnicy 5 mm. Dzięki temu jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Będzie idealnym narzędziem do odwadniania budynków i pomieszczeń. Może też tłoczyć wodę deszczową i powierzchniową z różnych zbiorników, jak stawy, rzeki, jeziora czy oczka wodna. Oczywiście sprawdzi się też przy tłoczeniu czystej i zimnej wody. Zamontowano tu trójfazowy silnik generujący moc 1,1 kW. Maksymalna wydajność to aż 966 litrów na minutę. Jeśli szukają Państwo wydajnego urządzenia, które sprawdzi się w jednym z powyższych zastosowań – warto będzie zakupić ten model marki Omnigena.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal/udaroodporny technopolimer |
| króciec: | 3" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1356 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,5 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj