Lista produktów marki Omnigena

maksymalna moc pompy: 2,2 kW
napięcie zasilania: 230V
częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
maks. prąd: 10,5 A
maks. dopuszczalne ciśnienie: 10 bar

Omnigena – polski producent pomp

Omnigena to polska firma rodzinna specjalizująca się w branży pompowej. Została zbudowana na bazie relacji z pracownikami i klientami, szczególnie tymi, którzy są z firmą nieprzerwanie od początku jej działalności.

Firma stawia na uczciwość, solidność, zaufanie, bezpieczeństwo oraz jakość. Dba przy tym o rozwój, a ponadto jest na bieżąco ze stale zmieniającymi się trendami i najnowszymi rozwiązaniami techniki pompowej. Na tej podstawie doskonali swoją ofertę i dba o to, aby znajdowały się w niej wyłącznie produkty odpowiadające potrzebom współczesnych odbiorców.

Pompy Omnigena to produkty, które przypadną do gustu osobom ceniącym tradycyjne rozwiązania. Mimo to producent nie zapomina o nowoczesnych technologiach. Oferuje pompy oraz akcesoria z peryferii techniki pompowej, przeznaczone do użytku w domu, ogrodzie, rolnictwie i przemyśle.

Zespół firmy tworzą między innymi wysoko wykwalifikowani doradcy techniczni, którzy gotowi są nieść kompleksową pomoc w obszarze doboru nieskomplikowanej pompy do podlewania ogrodu, jak też pompy do tworzenia rozbudowanych systemów nawadniania w sadownictwie, czy odwadniających w budownictwie.

Omnigena – historia marki

Firma powstała w 1952 roku i została założona przez Tadeusza Kochanowskiego, a następnie była prowadzona wraz z synem Michałem. To on w 1975 roku przejął zakład i niedługo później wszedł we współpracę z czeskim producentem pomp. W kolejnych latach nawiązywał współprace z innymi zagranicznymi producentami, koncentrując się początkowo na dystrybucji ich urządzeń. Niedługo później rozpoczął sprzedaż pomp już pod marką własną, sygnowaną nazwą Omnigena Pompy. Pierwsze większe sukcesy firma odniosła w roku 1999. W tej branży pozostaje do dziś. Stale zaskakuje swoich klientów, stanowi silną konkurencję dla innych producentów, wciąż się rozwija i doskonali swoje produkty.

Pompy Omnigena – opinie

Zarówno pompy Omnigena, jak i pozostałe produkty z oferty tego producenta, cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Są doceniane za jakość wykonania, sposób dopracowania szczegółów, a także funkcjonalność, dzięki której nie muszą ograniczać się w użytkowaniu dobrze dobranego urządzenia.

Produkty z oferty Omnigena są polecane przez naszych klientów. Cieszą się dużym zainteresowaniem. Niejednokrotnie mieliśmy okazję sami wskazywać klientom pompy tej marki, czy pozostałe rozwiązania, jako dla nich najlepsze. Bo rzeczywiście pompy firmy Omnigena zasługują na uwagę.

Zalety pomp Omnigena

Zalety pomp Omnigena to nie tylko wysoka jakość, jaką reprezentują. To również bardzo dobra dostępność części zamiennych. Urządzenia tej marki nie należą do zbyt awaryjnych, ale jeżeli z powodu jakiegoś niedopatrzenia ze strony użytkownika pompa odmówi posłuszeństwa, bez problemu i całkiem sprawnie będzie można ją naprawić.

Poza tym sama dostępność pomp Omnigena jest wielką zaletą. Nawet w szczycie sezonu urządzenia te są dostępne od ręki, szczególnie w naszym sklepie. Można więc szybko wybrać jedną z nich. A wybór modeli jest całkiem spory, więc to też ogromny plus dla kupującego.

Pompy Omnigena i inne produkty w naszej ofercie

Proponujemy pompy marki Omnigena, które różnią się przede wszystkim parametrami. Mamy także pompy hydroforowe odwodnieniowe, a nawet tak zwane pompy ręczne skrzydełkowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się w naszej ofercie pompy z rozdrabniaczem i pompy zatapialne. Wszystko to są produkty tego samego producenta. Dlatego, jeśli interesuje Cię hydrofor Omnigena, pompa do ogrodu, czy na budowę albo jakiekolwiek inne urządzenie z kategorii pomp i akcesoriów, zapoznaj się z naszą ofertą.