| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Prezentowany model pompy serii SC to urządzenie renomowanej, polskiej firmy Omnigena. Charakterystyczne cechy urządzenia to niezawodność, prosty i szybki montaż, intuicyjna obsługa, cicha praca oraz niski pobór prądu. Ponadto jest to sprzęt odporny na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Rozmiar pompy, który wynosi zaledwie 68 mm, umożliwia montaż w otworach studziennych o małej średnicy.
Pompa głębinowa 2,5 SC 3-23 230V Omnigena jest urządzeniem wielostopniowym, przeznaczonym do tłoczenia wody czystej, nie zawierającej elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Konstrukcja pompy oparta jest na dwóch kluczowych częściach: hydraulicznej oraz silnika.
Część hydrauliczną wykonano z trwałych surowców, które wpływają na jej wieloletnią sprawność i bezawaryjność. Niemal wszystkie najważniejsze elementy, takie jak: obudowa i wał pompy, siatka filtracyjna, sprzęgło, czy śruby montażowe to odporna na korozję stal nierdzewna. Dodatkowo mamy tu udaroodporne tworzywo – noryl, z którego wykonano wirniki, dyfuzor i pokrywę dyfuzora.
Silnik zastosowany w powyższym modelu to jednofazowa jednostka 230 V chłodzona olejem, o mocy jedynie 370 W. Pomimo tak małego poboru prądu, jest ona w stanie pracować z maksymalną wydajnością do 50 litrów wody na minutę, na wysokość do 70 m. Pompy Omnigena zasilane prądem 230 V posiadają wbudowany kondensator rozruchowy, dlatego nie zawierają dodatkowej puszki sterującej.
Pompa głębinowa 2,5 SC 3-23 230V Omnigena doskonale sprawdzi się do zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych, w niewielkich systemach nawadniania, do podlewania ogródków i trawników. Oprócz tego, parametry urządzenia są odpowiednie do efektywnej dystrybucji wody do domków i działek letniskowych, czy niewielkich lokali gastronomicznych. Model ten cieszy się dużym zainteresowaniem głównie ze względu na małą średnicę oraz stabilną, bezawaryjną pracę.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,37kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj