| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Ten model to wielostopniowa pompa głębinowa. Sprawdzi się ona w różnych instalacjach, które mają zadanie tłoczyć wodę z własnego ujęcia. Średnica studni, w której będzie zamontowana, powinna wynosić przynajmniej 75 mm. Nadaje się do tłoczenia czystej i zimnej wody, która nie ma w sobie żadnych stałych elementów szlifujących lub długowłóknistych. Za urządzenie odpowiada marka Omnigena. Ta firma ma duże doświadczenie w branży pompowej. Zajmuje się dostarczaniem na rynek szeregu rozwiązań, nie tylko pomp, ale także innych urządzeń przydatnych przy tworzeniu instalacji wodnych. Można więc być pewnym, że projektując urządzenie, doskonale wie co robi. Sprzęt tej firmy używany jest zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorstwa, a także gospodarstwa rolne. Jako główne zalety tego sprzętu można wymienić:
• solidne wykonanie gwarantujące trwałość i długą żywotność,
• możliwość użycia w różnych instalacjach – domowych i przemysłowych,
• wygoda użytkowania dzięki wbudowanemu kondensatorowi.
Ten model został wyposażony w silnik o mocy 0,55 kW. Maksymalna wydajność to 65 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 60 litrów. Jeśli więc tylko te parametry spełniają wymagania Państwa instalacji to bez względu na to, czy jest to zakład przemysłowych, dom jednorodzinny czy też gospodarstwo rolne, ten model sprawdzi się znakomicie. Postarano się te, aby był to sprzęt, na którym można polegać, czyli po prostu taki, który będzie długo i sprawnie działał. Do jego produkcji wykorzystano stal nierdzewną, z której wykonana jest większość elementów, czyli obudowa, osłona kabla, wał oraz sito wlotowe. Mosiądz i noryl to inne, także trwałe i odporne materiały, które wykorzystano przy produkcji. Aby sprawić, by samo uruchomienie nie nastręczało trudności, zdecydowano się wyposażyć silnik we wbudowany kondensator.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 115 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 90 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 65 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,37kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 66 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 68 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj