| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½ " |
Ten model to pompa zatapialna dla wszystkich tych, którzy szukają rozwiązania, które pobiera niewiele energii i jest bardzo wygodne w użytkowaniu, jednocześnie jego funkcjonalność jest na bardzo wysokim poziomie. Takie połączenie sprawia, że sprzęt nadaje się do bardzo różnorodnych zastosowań. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane jest przepompowywanie wody brudnej lub deszczowej. Trzeba jedynie pamiętać, że średnica zanieczyszczeń nie powinna przekraczać 25 mm. Jest to konstrukcja marki Omnigena, a więc firmy, która od wielu już lat dostarcza urządzenia pompowe do klientów indywidulanych, a także przedsiębiorstw z różnych branż. Podobnie jest z tym modele, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest tak między innymi dzięki wielu zaletom, do których z pewnością można zaliczyć:
• łatwość instalacji i transportu dzięki kompaktowym rozmiarom i wygodnemu uchwytowi,
• wyposażanie w zabezpieczenie pływakowe,
• szerokie zastosowanie w domach i przedsiębiorstwach,
• długa żywotność i trwałość dzięki przemyślanej konstrukcji opartej o wysokiej jakości materiały.
Połączeni tych wszystkich cech sprawia, że sprzęt cieszy się duży powodzeniem wśród klientów. Wykorzystują go oni bardzo różnie. Można z jego pomocą wypompowywać ścieki z drugiej komory szamba. Jest idealny, jeśli chodzi o odwadnianie zalanych pomieszczeń. W takich sytuacjach często ważna jest szybkość działania. Ten model to wygoda użytkowania co pozwala na szybki transport i uruchomienie w zalanym miejscu. Można też tym urządzaniem przepompowywać wodę ze zbiorników powierzchniowych jak stawy i inne. Wykorzystuje się go też w systemach nawadniania. Korzystają z niego także producenci przydomowych oczyszczalni. Trwałość i żywotność zapewniają użycie takich materiałów jak stal nierdzewna i żeliwo do konstrukcji. Silnik tutaj ma moc tylko 0,75, dzięki czemu jest bardzo ekonomiczny. Jeśli ktoś szuka uniwersalnego i wygodnego sprzętu, powinien wybrać ten model.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½ " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1650 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14,8 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj