| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 5" |
Urządzenie, które należy do serii wysokowydajnych, profesjonalnych pomp zatapialnych wyposażonych w system do rozdrabniania, ukierunkowany na odbiorcę poszukującego solidnego produktu. Jest to sprzęt kompaktowy, dzięki czemu łatwo go przenosić i podwieszać w czasie pracy, ale również – osiąga świetną wydajność przy jednoczesnym niskim poborze prądu.
Pompa zatapialna WQ 1100 Eco 230 V Omnigena to urządzenie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do wyprodukowania urządzenia wykorzystano między innymi żeliwo i stal nierdzewną. Taka konstrukcja pompy sprawia, że może ona pracować w środowisku o dużej kwasowości i jednocześnie jest odporna na korozję.
Zaletą pompy jest m.in. jej wydajność. Maksymalna to aż 330 litrów cieczy na minutę. Pompa jest w stanie podnieść wodę na wysokość do 9 metrów, pracuje przy tym cicho. W opisywanym urządzeniu za efektywną pracę odpowiada sterowanie pływakowe, które włącza i wyłącza pompę w zależności od poziomu pompowanego medium. Dodatkowo, na uwagę zasługuje niezawodny jednofazowy silnik 230V o mocy 1,1 kW. Do urządzenia dołączony jest przewód elektryczny o długości 6 metrów, zakończony wtyczką. Zalecany jest pionowy montaż.
Pompa zatapialna WQ 1100 Eco 230 V Omnigena zaprojektowana do wody opadowej, drenażowej, brudnej i ścieków. Średnica ciał stałych obecnych w pompowanej cieczy nie powinna być większa niż 15 mm. Znajdzie zastosowanie między innymi w domach jedno- i wielorodzinnych, gospodarstwach rolnych, agroturystyce, w przedsiębiorstwach komunalnych i w innych gałęziach przemysłu. Przystosowana do pracy ciągłej, ale może być również użyta w sytuacjach awaryyjnych, np. do odpompowywania wody z zalanych pomieszczeń.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 5" |
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 34 m |
| króciec: | 3" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal/udaroodporny technopolimer |
| króciec: | 3" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj