Pracujemy nad opisem
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1000 l/min |
| maks. podnoszenie: | 17,5 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 4" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| maks. średnica pompy: | 26 cm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj