| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
Jeśli szukają Państwo wytrzymałych rozwiązań, które sprawdzą się na przykład przy tłoczeniu ścieków to opisywany tu sprzęt będzie dobrym rozwiązaniem. Tego rodzaju urządzenia wymagają oczywiście specjalnej konstrukcji, dużo bardziej wytrzymałej niż inne, gdyż muszą tłoczyć zabrudzoną ciecz. Wiedząc o ty firma IBO, która jest odpowiedzialna za ten model, przygotowała sprzęt, który jest wytrzymały i żywotny. Obie te cechy są bardzo doceniane przez użytkowników. Do najważniejszych zalet tego sprzętu na należą:
• wykonanie z trwałych materiałów,
• różne możliwości zastosowania,
• wyposażenie w wyłącznik pływakowy.
Pompy zatapialne jak ten model muszą być odpowiednio zaprojektowane i wykonane, aby nadawały się do tłoczenia ścieków. W tym przypadku konstrukcję wykonano z trwałego żeliwa. Dzięki czemu urządzenie jest wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne i na czynniki zewnętrzne. Oprócz tego wyposażano w system rozdrabniający. Dzięki temu może tłoczyć ciecz, w której znajdują się cząstki stałe, czyli właśnie nadaje się do odprowadzania ścieków. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, zamontowano w niej wyłącznik pływakowy, dzięki niemu w razie obniżenia się cieczy poniżej konkretnego poziomu, sprzęt wyłączy się unikając tym samym awarii. Model CTR 1100, jak i inne z tej serii, posiadają też zabezpieczenie przeciążeniowe.
Jeśli chodzi o zastosowanie to ten model sprawdzi się przy tłoczeniu ścieków z przydomowych szamb, odwadniania zalanych pomieszczeń. Może też służyć do tłoczenia wody deszczowej albo powierzchniowej ze stawów, oczek wodnych i innych akwenów. Zamontowano tu silnik o mocy 1,1 kW. Maksymalna wydajność wynosi 350 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 16 metrów. Oczywiście w naszej ofercie są także inne modele, które sprawdzą się w podobnych zadaniach, ale mające inne parametry techniczne.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½ " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 4" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj