| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| króciec: | 2" |
Kolejny model z serii WQ DFU to wysokiej jakości sprzęt do tłoczenia takich cieczy jak ścieki bytowe, błoto, szlam czy brudna woda. Marka Omnigena, która odpowiada za ten produkt, dostarcza swoje wyroby do wielu klientów, którzy wykorzystują urządzenia pompowe w rozmaitych instalacjach. Każdy ich produkt więc świetnie sprawdza się w swoim zastosowaniu, jest także pomyślany tak, aby móc działać możliwie długo i bezawaryjnie. Ten model nie jest wyjątkiem. Wprowadzono tu takie rozwiązania techniczne, dzięki którym:
• możliwa jest praca nawet w niepełnym zanurzeniu,
• konstrukcja jest stosunkowo lekka i nieduża jak na swoją wydajność, co ułatwia transport i pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach,
• szerokie możliwości użytkowania, nawet w miejscach, gdzie sprzęt miałby działać w bardzo trudnych warunkach,
Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom, a także wykonaniu z takich materiałów jak stal nierdzewna, żeliwo i aluminium – zapewniają one trwałość i długą żywotność, sprzęt ma bardzo szerokie zastosowanie. Będzie idealnym wyborem dla firmy budowlanych – można z jego użyciem odwadniać rowy melioracyjne i różne inne miejsca. Sprawdzi się więc także w kopalniach czy kamieniołomach. Można też dzięki niemu wypompowywać wodę z zalanych pomieszczeń albo ze stawów, jezior i innych zbiorników powierzchniowych. Na duże możliwości użytkowania wpływa ma także to, że uzwojenie silnika chłodzone jest przez medium, które płynie bocznym kanałem wzdłuż silnika. Dzięki temu silnik zachowuje właściwą temperaturę nawet przy bardzo niewielkim zanurzeniu. Sprzęt wykonano także tak, aby jego transport i montaż było niezwykle łatwy. Za prace odpowiada tu trójfazowy silnik o mocy 2,2 kW. Maksymalna wydajność to 1000 litrów na minutę. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym możliwe jest tłoczenie zanieczyszczeń o maksymalnej średnicy 8 mm.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 1300W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 380 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj