| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
Pompa CTR jest urządzeniem, które zaprojektowane zostało z myślą o pracy w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Zarówno budowa hydrauliczna pompy, jak i działający wewnątrz silnik to elementy charakteryzujące się ogromną wytrzymałością i odpornością na czynniki niekorzystne.
Pompa CTR 1500 IBO do szamba z rozdrabniaczem wyposażona została w jednofazowy silnik 230V o mocy 1,5kW. Parametry te umożliwiają tłoczenie medium z wydajnością do 400 l/min, a maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 18 metrów. Urządzenie zbudowane jest z żeliwa odpornego na działanie substancji chemicznych zawartych w ściekach, co gwarantuje jego długowieczność i bezawaryjną pracę, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne.
W opisywanym modelu pompy znajdziemy wiele usprawnień przekładających się na jej wydajność. Urządzenie zawiera zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe zamontowane na kablu. Dodatkowo pompa została wyposażona w wyłącznik pływakowy, który wyłączy zasilanie pompy w przypadku zablokowania wirnika lub przeciążenia silnika. Głównym atutem tej pompy jest wydajny i niemal niemożliwy do zablokowania, śrubowy system rozdrabniający, który pomaga w pompowaniu ścieków zawierających znaczne ilości zanieczyszczeń stałych i gęstych osadów.
Pompa CTR 1500 IBO do szamba z rozdrabniaczem przystosowana jest do tłoczenia ścieków z przydomowych szamb. Sprawdzi się również do pompowania wody z jezior lub stawów, zasilania oczek wodnych, odwadniania zalanych pomieszczeń, studni oraz studni ściekowych. Pompy znajdują zastosowanie nie tylko w prywatnym użytku, ale także w przepompowniach ścieków lub przez firmy usługowe. Maksymalna temperatura tłoczonego medium nie powinna przekraczać 40ºC.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 620 l/min |
| maks. podnoszenie: | 31 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 21,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj