| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |
Modele z serii KBFU, takie jak ten tutaj, to zatapialne pompy szlamowe. Ze względu na specyfikę pracy takie urządzenia muszą być zaprojektowane tak, aby były przede wszystkim trwałe i wytrzymałe. W końcu używa się ich w trudnych warunkach. Ten model jak i inne z tej serii sygnowane są marką IBO. Jest to przedsiębiorstwo o długoletnim doświadczeniu na rynku pompowym. W swojej ofercie ma sprzęt różnego rodzaju, zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i zakładów przemysłowych czy gospodarstw rolniczych. Przez lata zdobyło doświadczenie i wie, jak spełniać oczekiwania klientów, a także tworzyć funkcjonalny sprzęt, który będzie odpowiadać na wymagania różnych instalacji. Takim jest właśnie ten tutaj, jego główne zalety można z pewnością wymienić:
• wysoką trwałość, którą sprzęt zawdzięcza poprzez użycie solidnych materiałów do produkcji,
• możliwość tłoczenia wody z dużą zawartością piasku – dzięki temu może być używany w wielu sytuacjach,
• wyłącznik pływakowy i użycie podwójnej dławicy mechanicznej minimalizują ryzyko awarii.
Do podstawowych zastosowań tego modelu może należeć odwadnianie terenów kamieniołomów i kopalni. Jednak sprawdzi się także w bardziej doraźnych zastosowaniach — wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń i budynków. Może być używana także do odwadniania placów budów czy tłoczenia wody ze stawów, oczek wodnych i innych zbiorników. Szerokie zastosowanie sprawia, że cieszy się ona dużą popularnością wśród klientów. Producent postarał się także, aby jej transport i uruchomienie było łatwe i pozwało działać naprawdę szybko – pomaga w tym, chociażby specjalny uchwyt. Wyłącznik pływakowy sprawia, że w przypadku zbyt niskiego poziomu wody, sprzęt wyłączy się automatycznie. Podwójna dławica mechaniczna przekłada się z kolei na dużą szczelność. Wykonanie tego modelu to między innymi żeliwo i stal nierdzewna. Można więc być pewnym co do jego wytrzymałości i trwałości. Za prace tego modelu odpowiada silnik o mocy 1,5 kW. Maksymalna wydajność wynosi 420 litrów na minutę. Jeśli potrzebują Państwo sprzętu o innych parametrach mamy także inne modele. Na pewno parametry któregoś z nich będą właściwe dla konkretnej instalacji.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 966 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 3 " |
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 3 " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 9 m |
| króciec: | 2" |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj