| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec: | 2" |
Ten model to sprzęt dla wszystkich tych, którzy szukają urządzenia, które sprawdzi się w pracy w trudnych warunkach, czyli będzie łączyć w sobie trwałość i wysoką funkcjonalność. To wszystko zapewnia marka Omnigena, która jest odpowiedzialna za ten produkt. Jej sprzęt pompowy pracuje w przedsiębiorstwach praktycznie z każdej branży, gospodarstwach rolniczych i w domach prywatnych użytkowników. Tak więc nie trzeba się martwić o jakość wykonania. Omnigena to wiele lat doświadczenia i duża ilość zadowolonych użytkowników. Sprzęt tej marki zawsze dobrze wpasowuje się w potrzeby klienta. W przypadku tego modelu jest tak samo a do jego zalet można zaliczyć między innymi:
• wykonanie w oparciu o trwałe materiały – stal nierdzewną i żeliwo, co zapewnia wysoką trwałość, odporność na różne czynniki i długą żywotność,
• specjalne rozwiązanie, jeśli chodzi o chłodzenie silnika, co pozwala na pracę ciągłą w niecałkowity zanurzeniu,
• możliwe zastosowanie w wielu instalacjach i ciężkich pracach, które wymagają wydajnego i trwałego sprzętu,
• możliwość tłoczenia cieczy zawierających stałe zanieczyszczenia organiczne o średnicy 8 mm.
Dzięki wspomnianym wcześniej czynnikom ten model może być stosowany między innymi do odwadniania zalanych pomieszczeń i budynków, wypompowywania wody z rowów melioracyjnych i innych miejsc. Sprawdzi się w różnych pracach budowlanych, kopalniach i kamieniołomach. Może też pracować jako część instalacji w oczyszczalniach ścieków. Duże bezpieczeństwo zapewnia zarówno wykonanie z wysokiej jakości materiałów, jak i chłodzenie oparte o medium płynące kanałem bocznym. Dzięki umieszczeniu króćca tłocznego pionowo na pokrywie górnej całość ma stosunkowo nieduże rozmiary i masę co pozwala na łatwy transport i możliwość pracy w trudno dostępnych miejscach. Za pracę w tym modelu odpowiada trójfazowy silnik o mocy 2,2 kW.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 2250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| króciec: | 5" |
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 633 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj