| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| króciec: | 2" |
Ekonomiczne urządzenie zatapialne z serii WQ , które przeznaczone jest do pompowania brudnej wody i przystosowane do współpracy z wężami elastycznymi. Króćce tłoczne o średnicy 2"zakończone są odpowiednimi odkręcanymi końcówkami, dzięki czemu, w przypadku konieczności innego zainstalowania pompy można wykorzystać nagwintowany wewnętrznie wylot z pompy. Specjalne, żeliwne wirniki odpowiadają za efektywną pracę urządzenia i możliwość tłoczenia medium z zanieczyszczeniami stałymi o średnicy do 25mm, bez ryzyka zapchania i uszkodzenia mechanizmu.
Pompa zatapialna WQ 550 Eco 230 V Omnigena napędzana jest jednofazofym silnikiem elektrycznym 230 V o mocy 550 W. Jednostka ta pomaga w tłoczeniu cieczy z maksymalną wydajnością 300 l/min, na wysokość do 8,5 metra. Pokrywa pompy i korpus ssący wykonana jest z żeliwa, które jest niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki chemiczne znajdujące się w pompowanej cieczy. Natomiast obudowę i sito wlotowe odlano ze stali nierdzewnej.
Opisywane urządzenie posiada również sterowanie pływakowe, które odpowiada za ochronę przed praca na sucho w wyniku niedostatecznego poziomu wody. Długość kabla zasilającego wynosi 6 metrów, co pozwala na swobodny montaż pompy.
Pompa zatapialna WQ 550 Eco 230 V Omnigena sprawdzi się do pompowania ścieków oraz wypompowywania brudnej wody z zalanych pomieszczeń domowych i gospodarskich. Można ją wykorzystać także do wypompowania gnojowicy, deszczówki, opróżniania basenów, piwnic. Pompy WQ marki Omnigena znajdą zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnym, w gospodarstwach rolnych, firmach budowlanych i przedsiębiorstwach komunalnych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 315 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 450W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | stal w osłonie |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1½ " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj