| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Urzadzenie wyposażon w skuteczny i wytrzymały śrubowy rozdrabniacz, o konstrukcji, która niemalże uniemożliwia zablokowanie. Jest to jedna z zalet wyróżniajacych te serię pomp marki IBO. Producent zadbał między innymi o wytrzymałą konstrukcję i szereg ciekawych rozwiązań technologicznych. Kompaktowy i trwały sprzęt, którego wydajność oraz korzystna cena sprawiają, że pompy z serii Furiatka są jednymi z najpopularniejszych urządzeń tego typu na polskim rynku.
Pompa zatapialna Furiatka 550 IBO 230 V z rozdrabniaczem wyposażona jest w silnik jednofazowy o napięciu zasilania 230 V i mocy 0,55 kW. Energooszczędny motor oferuje bardzo dobrą maksymalną wydajność na poziomie 300 litrów na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 12 metrów. Opisywany model zaopatrzono w wyłącznik pływakowy, który pozwala kontrolować poziom cieczy oraz zabezpieczenie termiczne chroniące przed przegrzaniem urzadzenia.
Kluczowe elementy części hydraulicznej wykonane zostały z bardzo wytrzymałego żeliwa. Z surowca odlano między innymi korpus ssący, obudowę oraz pokrywę pompy. Do urządzenia został także dołączony przewód elektryczny zakończony wtyczką.
Pompa zatapialna Furiatka 550 IBO 230 V z rozdrabniaczem to sprzęt cichy, wydajny i energooszczędny. Przeznaczona jest do tłoczenia ścieków domowych, a także do odwadniania zalanych pomieszczeń. Często wybierana przez rolników, ponieważ świetnie spisuje się zarówno przy pompowaniu gnojówki, jak też wody deszczowej i wód powierzchniowych ze stawów i innych zbiorników wolnostojących. Może być używana do odwadniania piwnic, garaży i innych pomieszczeń użytkowych.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
| moc silnika: | 15000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1900 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| moc silnika: | 250W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 170 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 1 " |
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 550 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| króciec: | 2½" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj