| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
Ten model marki IBO to pompa zatapialna przeznaczona do tłoczenia ścieków i brudnej wody. Tak wszystkie inne sprzęty marki IBO, można być pewnym jej wysokiej jakości. IBO od lat dostarcza urządzenia, które pracują w bardzo różnych instalacjach, zarówno tych przemysłowych, jak i domowych czy rolniczych. Dobrze więc wie, czego oczekują klienci i jak projektować urządzenia, które będą po prostu funkcjonalne. Ten model to między innymi takie zalety jak:
• wyłącznik pływakowy i zabezpieczenie termiczne, które sprawiają, że użytkowanie sprzętu jest bezpieczniejsze i zmniejsza się ryzyko awarii,
• gwintowany krócieć i komplet redukcji pozwalający podłączyć wąż tłoczny lub szybkozłącze strażackie,
• wykonanie z trwałych materiałów zapewniających odporność na różne czynniki.
Ten model to popularny wybór, jeśli chodzi o tłoczenie ścieków z przydomowych szamb. Dzięki ergonomiczny kształtom będzie też dobrym wyborem, jeśli chodzi o odwadnianie zalanych pomieszczeń. Można też nią tłoczyć wodę ze zbiorników powierzchniowych, takich jak stawy, jeziora czy oczka wodne. Zainstalowane w uzwojeniu silnika zabezpieczenie termiczne pozwala chronić go przed przegrzaniem. Wyłącznik pływakowy z kolei zabezpiecza sprzęt przed suchobiegiem – wyłącza silnik, kiedy poziom pompowanej cieczy spadnie z byt nisko. Całość została wykonana z żeliwa szarego i stali nierdzewnej, dzięki czemu jest trwała i odporna, przez co nadaje się do pracy w ciężkich warunkach. Model WQF 180 to silnik o mocy 180 W, maksymalna wydajność 150 litrów na minutę. Maksymalna wysokość podnoszenia to 6 metrów. Decydując się na ten model, jeśli tylko będzie odpowiadał wymaganiom instalacji pod względem parametrów wydajnościowych, z pewnością każdy będzie zadowolony.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 260 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 420 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18,5 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 7 m |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 3 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj