| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
Ten model to sprzęt zaprojektowany do tłoczenia ścieków czy też odwadniania zalanych pomieszczeń, budynków, garaży i lokali. Może też być używany do przepompowywania wód deszczowych i powierzchniowych z jezior, stawów, rzek, czy oczek wodnych. Tak szerokie zastosowanie zawdzięcza przemyślanej konstrukcji, za którą odpowiada marka IBO. Jej sprzęty, nie tylko pompy, można spotkać w przedsiębiorstwach z praktycznie każdej gałęzi przemysłu i nie tylko, gospodarstwach rolniczych, ale także oczywiście w domach prywatnych. Każdy urządzenie marki IBO łączy w sobie przemyślany projekt, długoletnie doświadczenie i wykonanie na najwyższym poziomie co daje efekt w postaci funkcjonalnego urządzenia. W przypadku tego modelu warto wymienić takie zalety jak:
• zastosowanie w różnych pracach, zarówno w domu, jak i przedsiębiorstwie czy gospodarstwie rolnym,
• zamontowany wyłącznik pływakowy,
• możliwość podłączenia węża tłocznego w szybki i prosty sposób,
• solidne i wygodne w użyciu wykonanie.
Oczywiście do takich zastosowań, gdzie wymagana jest praca w trudnych warunkach, oprócz funkcjonalności, ważna jest także trwałość. Aby ją zapewnić trzeba do konstrukcji sprzętu wykorzystać solidne materiały. Jest tak w przypadku tego modelu. Został wykonany z połączenia stali nierdzewnej oraz żeliwa. Silnik przed przegrzaniem chroni zabezpieczenie termiczne, które zainstalowano w jego uzwojeniu. Wyłącznik pływakowy z kolei odpowiada za odcięcie zasilania od silnika i w sytuacji, kiedy poziom wody spadnie zbyt nisko. Sam silnik generuje moc 0,75 kW. Maksymalna wydajność wynosi 450 litrów na minutę. Postarano się także, aby całość sprzętu była niezwykle wygodna w montażu, użytkowaniu i samym transporcie. Jeśli więc ktoś szuka urządzenia do odprowadzania ścieków czy tłoczenia wód powierzchniowych, to ten model będzie strzałem w dziesiątkę.
Cechy produktu
Zakładka dodatkowa wspólna dla wszystkich produktów!
5 innych produktów w tej samej kategorii:
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | stal nierdzewna |
| króciec: | 2" |
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1356 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 4 " |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 320 l/min |
| maks. podnoszenie: | 20 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 216 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11,3 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Napisz swoją opinię
* Pola wymagane
Akceptuje politykę prywatności Warunki lub Anuluj