Włączniki ciśnieniowe
Jest 2 produktów.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Cena
113,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 55ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
Cena
76,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| częstotliwość znamionowa: | 50/60 Hz |
| prąd znamionowy: | 8A |
| zakres regulacji ciśnienia załączania: | 1,2 - 2,6 Bar |
| zakres regulacji ciśnienia wyłączania: | 2,1 - 5 Bar |
| średnica króćca: | ¼" GW |