Włączniki ciśnieniowe
Jest 3 produktów.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Sortuj wg:
Cena
127,00 zł
| napięcie zasilania: | ~220/240V |
| stopień ochrony: | IP 65 |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
Cena
218,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
Cena
118,00 zł
Sterownik kontroler PC-15 IBO
Pracujemy nad opisem.