Akcesoria
Jest 10 produktów.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: IBO
Cena
127,00 zł
| napięcie zasilania: | ~220/240V |
| stopień ochrony: | IP 65 |
| maks. prąd: | 10 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 40ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1" |
Cena
218,00 zł
| napięcie zasilania: | 230V |
| stopień ochrony: | IP 55 |
| maks. prąd: | 20 A |
| maks. dopuszczalne ciśnienie: | 10 Bar |
| maks. temperatura cieczy: | 90ºC |
| króciec przyłączeniowy: | 1/4" |
Cena
118,00 zł
Sterownik kontroler PC-15 IBO
Pracujemy nad opisem.
Cena
160,00 zł
| niezawodna ochrona przed wpadaniem do studni rzeczy takich jak liście, kamienie | |
| średnica głowicy: | 110 mm |
| średnica gwintu: | 1½" (DN 40) |
Cena
190,00 zł
| niezawodna ochrona przed wpadaniem do studni rzeczy takich jak liście, kamienie | |
| średnica głowicy: | 160 mm |
| średnica gwintu: | 2½" (DN 63) |
Cena
250,00 zł
Cena
125,00 zł
Cena
50,00 zł
Cena
100,00 zł
Cena
87,50 zł