Asortyment
Jest 4 produktów.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 639,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. średnica silnika: | 98 mm |
Cena
5 104,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość | 70 cm |
Cena
4 540,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| wysokość: | 60 cm |
Cena
979,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |