Pokazano 13-17 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Marka: Omnigena
Cena
678,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 144 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
810,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 060,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 133 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
790,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 143 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
560,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1 " |