Pokazano 13-24 z 84 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 410,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
885,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 162 l/min |
| maks. podnoszenie: | 103 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
695,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
979,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 40 l/min |
| maks. podnoszenie: | 100 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
719,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
578,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1 1/4"" |
Cena
865,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
805,00 zł
| moc silnika: | 450 W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 700,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 250 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
820,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 102 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |