Pokazano 13-15 z 15 pozycji
Sortuj wg:
Cena
699,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 269,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
748,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |