Dostępność
Cena
Pompy głębinowe 5"
Jest 2 produktów.
Pompy głębinowe 5 calowe to produkty, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wykorzystaniem najlepszych materiałów. Te niepozorne urządzenia reprezentują sobą wachlarz szerokiego zastosowania w wielu sytuacjach. Każda osoba, która pragnie mieć własny dostęp do wody powinna rozważyć zakup tego urządzenia. Na Ogrody24.pl kompletujemy oferty najwyższej jakości i nawiązujemy współpracę tylko z producentami, którzy zagwarantują nam brak marginesu błędu. Pompy głębinowe 5 calowe to nasze topowe produkty, które są bardzo rozchwytywane przez klientów, głównie przez swoją wydajność oraz długą żywotność.
Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Dostępność: Niedostępne
Cena
2 920,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 122 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 430,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 121 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |