Pokazano 193-195 z 195 pozycji
Sortuj wg:
Cena
3 628,00 zł
| moc silnika: | 7500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 430 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 380,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 230 l/min |
| maks. podnoszenie: | 85 m |
| maks. średnica pompy: | 99 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
748,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 97 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |