Pokazano 61-72 z 120 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 490,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 45 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
975,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
805,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 130 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 1,1W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 310,00 zł
| moc silnika: | 1800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 131 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
620,00 zł
| moc silnika: | 0,55kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 52 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1 " |
Cena
805,00 zł
| moc silnika: | 450 W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
306,00 zł
| moc silnika: | 0,55W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 800W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 60 l/min |
| maks. podnoszenie: | 72 m |
| maks. średnica pompy: | 98 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 568,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 80 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
640,00 zł
| moc silnika: | 0,75W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 70 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |
Cena
750,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |