Pompy głębinowe
Jest 3 produktów.
Pompy głębinowe - niezawodne rozwiązania do wydobywania wody z dużych głębokości
Odkryj szeroką gamę pomp głębinowych idealnych do studni wierconych i kopanych. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych oraz zakładach przemysłowych, zapewniając efektywne pompowanie wody, podwyższanie ciśnienia i wspomaganie systemów nawadniających. W ofercie znajdziesz pompy renomowanych producentów o różnych średnicach (2"-4") oraz niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Sortuj wg:
Cena
464,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 18 l/min |
| maks. podnoszenie: | 50 m |
| maks. średnica pompy: | 52 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
830,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 58 m |
| maks. średnica pompy: | 52 mm |
| króciec tłoczny: | ½" |
Cena
630,00 zł
| moc silnika: | 0,25kW |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 35 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | ½" |
ogrodowe nie są w stanie zassać wody. Pompy głębinowe są budowane w taki sposób, który pozwala im na pracę w wodzie. Zadaniami pompy są: obniżanie poziomu wód gruntowych (tzw. odwodnienia), tłoczenie i podwyższanie ciśnienia wody, a także wspomaganie systemów wodociągowych i instalacji nawadniających, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w różnego typu zakładach przemysłowych i gospodarstwach rolnych.