Kategorie
Dostępność
Cena
Napięcie [V]
Pompy głębinowe
Jest 8 produktów.
Pompy głębinowe - niezawodne rozwiązania do wydobywania wody z dużych głębokości
Odkryj szeroką gamę pomp głębinowych idealnych do studni wierconych i kopanych. Nasze urządzenia doskonale sprawdzają się w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych oraz zakładach przemysłowych, zapewniając efektywne pompowanie wody, podwyższanie ciśnienia i wspomaganie systemów nawadniających. W ofercie znajdziesz pompy renomowanych producentów o różnych średnicach (2"-4") oraz niezbędne akcesoria w atrakcyjnych cenach.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Sortuj wg:
Cena
879,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 75 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
725,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 130 l/min |
| maks. podnoszenie: | 65 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
3 280,00 zł
| moc silnika: | 9200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 165 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
2 600,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 95 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 600,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 510 l/min |
| maks. podnoszenie: | 200 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
3 689,00 zł
| moc silnika: | 11000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 132 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
2 389,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
Cena
2 640,00 zł
| moc silnika: | 5500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 740 l/min |
| maks. podnoszenie: | 71 m |
| maks. średnica pompy: | 125 mm |
| króciec tłoczny: | 3" |
ogrodowe nie są w stanie zassać wody. Pompy głębinowe są budowane w taki sposób, który pozwala im na pracę w wodzie. Zadaniami pompy są: obniżanie poziomu wód gruntowych (tzw. odwodnienia), tłoczenie i podwyższanie ciśnienia wody, a także wspomaganie systemów wodociągowych i instalacji nawadniających, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w różnego typu zakładach przemysłowych i gospodarstwach rolnych.