Cena
Napięcie [V]
Pompy dwustopniowe
Jest 5 produktów.
Pompy dwustopniowe to rodzaj urządzenia hydraulicznego, który doskonale sprawdza się w momencie, kiedy mamy potrzebę szybkiego przetłoczenia dużych ilości wody. Na Ogrody24.pl skompletowaliśmy modele pomp dwustopniowych najlepszych producentów, dlatego mają Państwo gwarancję wybrania odpowiedniego produktu, który spełni oczekiwania.
Pompy dwustopniowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z najlepszych materiałów i posiadają niesamowitą wydajność. W czasie pracy uzyskują wysokie ciśnienie, co dodatkowo wpływa na sukces wykonanej pracy. Niektóre modele dostępne w naszej ofercie mogą przetłaczać wodę, w której znajdują się niewielkie cząsteczki piasku czy ziemi – oczywiście, jeżeli są użytkowane zgodnie z zaleceniami producenta.
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | 400V |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 64 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |