Pompy do mułu
Jest 4 produktów.
Jednymi z najbardziej uciążliwych i najtrudniejszych do usunięcia substancji jest muł i szlam. Ich niestandardowa konsystencja oraz możliwość występowania ciał stałych czy innych drobin zdecydowanie utrudnia pracę. Pompy do mułu dostępne w naszej ofercie mają za zadanie ułatwić Ci proces wypompowywania trudnych substancji z pomieszczenia czy wykopu.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
- Napięcie [V]: 230
Cena
4 180,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 800 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| króciec: | 2" |
Cena
2 690,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½" |
Cena
2 420,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 670 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 3 " |
Cena
1 430,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 220 l/min |
| maks. podnoszenie: | 13 m |
| wirnik: | staliwo chromowe |
| króciec: | 1½" |