Pokazano 13-17 z 17 pozycji
Sortuj wg:
Cena
1 740,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 750 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22,5 m |
| króciec: | 3" |
Cena
2 190,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 950 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| króciec: | 3" |
Cena
8 376,00 zł
| moc silnika: | 3000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
8 474,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 666 l/min |
| maks. podnoszenie: | 22 m |
Cena
20 639,00 zł
| moc silnika: | 15000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1900 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |