Pompy zatapialne
Jest 51 produktów.
Odkryj niezawodne pompy zatapialne i zanurzeniowe, które zapewnią Ci wygodę i skuteczność w radzeniu sobie z wodą czystą i zanieczyszczoną. Nasze urządzenia o zróżnicowanych parametrach technicznych doskonale sprawdzą się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i sytuacjach awaryjnych. Wybierz pompę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb - czy to do opróżniania basenu, osuszania zalanej piwnicy, czy transportu wody z szamba. Szeroki asortyment modeli różniących się wydajnością, mocą silnika i możliwością radzenia sobie z zanieczyszczeniami gwarantuje znalezienie rozwiązania idealnego dla Twojego domu i ogrodu.
Pokazano 1-12 z 51 pozycji
Sortuj wg:
Aktywne filtry
Cena
387,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 34 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
565,00 zł
| moc silnika: | 150W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 220 l/min |
| maks. podnoszenie: | 5 m |
| króciec ssący: | 1½" |
| króciec tłoczny: | 1 |
Cena
629,00 zł
| moc silnika: | 400W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 330 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| króciec ssący: | 1½" |
| króciec tłoczny: | 1 |
Cena
457,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 18 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 010,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 400 l/min |
| maks. podnoszenie: | 10 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
920,00 zł
| moc silnika: | 1200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 105 l/min |
| maks. podnoszenie: | 44 m |
| maks. średnica pompy: | 20 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
915,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
625,00 zł
| moc silnika: | 1000W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 100 l/min |
| maks. podnoszenie: | 40 m |
| maks. średnica pompy: | 17 cm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
1 035,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| maks. średnica pompy: | 26 cm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 040,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 700 l/min |
| maks. podnoszenie: | 12 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 3" |
Cena
689,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 300 l/min |
| maks. podnoszenie: | 8,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2" |
Cena
510,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 350 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| króciec: | 2" |