Pokazano 121-125 z 125 pozycji
Sortuj wg:
Cena
409,00 zł
| moc silnika: | 370W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 180 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½ " |
Cena
959,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 290 l/min |
| maks. podnoszenie: | 15,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
994,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 333 l/min |
| maks. podnoszenie: | 19,5 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
877,00 zł
| moc silnika: | 750W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 216 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11,3 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 2 " |
Cena
2 690,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 450 l/min |
| maks. podnoszenie: | 16 m |
| wirnik: | technopolimer |
| króciec: | 1½" |