Pokazano 193-204 z 212 pozycji
Sortuj wg:
Cena
2 412,00 zł
| moc silnika: | 4000W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1200 l/min |
| maks. podnoszenie: | 23 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 3 " |
Cena
1 440,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 210 l/min |
| maks. podnoszenie: | 106 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |
Cena
1 461,00 zł
| moc silnika: | 1400W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1188 l/min |
| maks. podnoszenie: | 11 m |
| wirnik: | żeliwo szare |
| króciec: | 4 " |
Cena
844,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 55 l/min |
| maks. podnoszenie: | 160 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 680,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1356 l/min |
| maks. podnoszenie: | 14 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 4 " |
Cena
1 645,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 111 l/min |
| maks. podnoszenie: | 77 m |
| maks. średnica pompy: | 101 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
888,00 zł
| moc silnika: | 900W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 45 m |
| wirniki: | mosiądz |
| króćce: | 1" x 1" |
Cena
1 725,00 zł
| moc silnika: | 2200W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 366 l/min |
| maks. podnoszenie: | 24 m |
| wirnik: | żeliwo |
| króciec: | 1½ " |
Cena
4 750,00 zł
| moc silnika: | 3700W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 1500 l/min |
| maks. podnoszenie: | 18 m |
| wirnik: | stal wysoko chromowana |
| króciec: | 4 " |
Cena
1 079,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 110 l/min |
| maks. podnoszenie: | 135 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1½" |
Cena
669,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 50 l/min |
| maks. podnoszenie: | 110 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 076,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 150 l/min |
| maks. podnoszenie: | 70 m |
| maks. średnica pompy: | 100 mm |
| króciec tłoczny: | 2" |