Pokazano 25-33 z 33 pozycji
Sortuj wg:
Cena
2 570,00 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik trójfazowy: | (400V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 51 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
3 067,01 zł
| moc silnika: | 1500W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 988,00 zł
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 92 m |
| wirniki: | 3 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 290,00 zł
| moc silnika: | 550W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 80 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 838,00 zł
| maks. wydajność: | 75 l/min |
| maks. podnoszenie: | 60 m |
| wirniki: | 2 wirniki z brązu |
| króćce: | 1¼" x 1¼" |
Cena
1 830,00 zł
| moc silnika: | 1100W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 48 l/min |
| maks. podnoszenie: | 151 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1" |
Cena
1 730,00 zł
| moc silnika: | 920W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 79 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
2 016,00 zł
| moc silnika: | 1,5W |
| silnik jednofazowy: | (230V) |
| maks. wydajność: | 90 l/min |
| maks. podnoszenie: | 109 m |
| maks. średnica pompy: | 75 mm |
| króciec tłoczny: | 1¼" |
Cena
1 725,00 zł
| moc silnika: | 1,1kW |
| silnik jednofazowy: | 230V |
| maks. wydajność: | 65l/min |
| maks. podnoszenie: | 1218 m |
| maks. średnica pompy: | 90 mm |
| króciec tłoczny: | 11/4" |